Wyświetlone 1-4 z 4 rekordów.

Czepkowanie 2021

27 czerwca 2021 r. w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach odbyło się uroczyste czepkowanie absolwentów studiów pierwszego stopnia kierunku pielęgniarstwo. Studia licencjackie na tym kierunku ukończyły 93 osoby, w tym ponad 20 mężczyzn.

Studenci złożyli uroczyste Ślubowanie, odśpiewali Hymn Pielęgniarski oraz odebrali uroczyście czepki.

Jesienna edycja webinariów Elsevier 2021

Uprzejmie informujemy, że w dniach 28 września – 16 listopada 2021 roku Elsevier organizuje serię szkoleń online z baz ScienceDirect i Scopus. Szkolenia są bezpłatne i dostępne dla każdego, wymagają tylko wcześniejszego zarejestrowania. Webinaria będą prowadzone w języku polskim. Pełny harmonogram webinariów dostępny jest na stronie Elsevier training hub dla Polski. Informacje o krajowej licencji Elsevier można znaleźć w Informatorze.

Cykl jesienny

Jak wykorzystać Scopus i SciVal do wspierania otwartej nauki?
28. września godzina 11:30, link

W jaki sposób Scopus zapewnia, że obejmuje treści wysokiej jakości?
5. października godzina 11:30, link

Efektywne wyszukiwanie literatury w ScienceDirect
12. października godzina 11:30, link

Przyśpiesz swoje badania dzięki pięciu kluczowym funkcjom bazy ScienceDirect
14. października godzina 15:00, link

ScienceDirect – wszystko o czasopismach
21. października godzina 15:00, link

Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ – jak analizować wskaźniki bibliometryczne?
16. listopada godzina 11:30, link

„Pracownik szyty na miarę” – nowy, pilotażowy projekt Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach

0668662513-pracownik-szyty-na-miare-plakat.png

20 i 21 października bezpłatny Festiwal Pracy JOBICON online

d2b135c7f7-grafika-promujaca-nr-1-1.png

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

• Inspirujące warsztaty i webinary - które pomogą Ci lepiej zaplanować swoją ścieżkę kariery
  • Spotkania z gośćmi specjalnymi : Kamilą Kalińczak, Mateuszem Banaszkiewiczem oraz Piotrem Koniecznym z niebezpiecznik.pl
  • Specjalne oferty pracy ponad 100 wystawców
  • Bezpłatne konsultacje CV i symulacje rozmów kwalifikacyjnych
  • Indywidualne rozmowy online z przedstawicielami najlepszych pracodawców

Nie trać czasu – zapisz się już teraz!

Specjalny link, który przekieruje czytelnika na harmonogram spotkań z Pracodawcami: https://bit.ly/2YtGCTR

Na JOBICONIE można również znaleźć wiele warsztatów i spotkań indywidualnych z Pracodawcami, które odbywają się w języku angielskim