Oferta nr: 603

Nr603
Pełna nazwa firmyLutur
Data2024-05-07
Data ważności2024-08-31
Rodzaj zatrudnieniapraca sezonowa
Forma zatrudnieniaumowa zlecenie
Miejsce wykonywania pracyCała Polska
Czas pracy
Data rozpoczecia zatrudnienia2024-06-22
Oferowane warunki140 zł netto/dzień
Inne
pracyWychowawca Wypoczynku
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
DoWymagania
wszystkich zainteresowanych• Kurs wychowawcy wypoczynku
• Świadectwo ukończenia szkoły średniej lub studiów
• Zaświadczenie o niekaralności

Jesteśmy biurem turystycznym organizującym kolonie, zimowiska oraz wycieczki. Oferujemy pracę sezonową oraz możliwość odbycia praktyk podczas pracy jako wychowawca kolonijny. Zatrudniamy osoby z doświadczeniem, jak i te, które dopiero zaczynają swoją przygodę w pracy z dziećmi. Liczy się dla Nas otwartość oraz chęć pracy więc jeżeli zainteresowała Cię ta oferta czytaj dalej!

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • zapoznanie się z kartami kwalifikacyjnymi uczestników wypoczynku i poinformowanie kierownika o specjalnych potrzebach uczestników;
  • przygotowanie planu zajęć uczestników wypoczynku podzielonych na grupy oraz jego realizacja zgodnie z rozkładem dnia;
  • opieka nad dziećmi podczas wypoczynku podzielonymi na grupy i zapewnienie im bezpieczeństwa, odpowiedniej higieny, wyżywienia i innych czynności opiekuńczych
  • zapewnienie uczestnikom wypoczynku, we współpracy z ratownikiem wodnym, opieki w czasie korzystania z wyznaczonych obszarów wodnych
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez kierownika wypoczynku oraz wspieranie go w jego obowiązkach.

Co oferujemy?

Niezapomniane wspomnienia Możliwość zdobycia cennego doświadczenia Umowę zlecenie Atrakcyjne wynagrodzenie Zakwaterowanie i wyżywienie Zwrot kosztów dojazdu Ubezpieczenie NNW

Jedź z nami do:

Władysławowa Rzucewa Darłowa Gościna Kołobrzegu Ełku Gąsawy Zębu Leska Białego Dunajca Poronina

i wielu innych miejscowości.

Jakich dokumentów będziesz potrzebował?

•Kurs wychowawcy wypoczynku

•Świadectwo ukończenia szkoły średniej lub studiów

•Zaświadczenie o niekaralności

Masz pytania? A może chcesz aplikować?

Skontaktuj się z nami: 606710122 lub kadry@lutur.pl

Do usłyszenia!

LUTUR

Sposób-
telefon