Oferta nr: 566

Nr566
Pełna nazwa firmyKaufland Polska
Data2023-02-10
Data ważności2023-03-31
Rodzaj zatrudnieniana czas określony
Forma zatrudnieniaumowa o pracę
Miejsce wykonywania pracyKaufland, ul. Wyszyńskiego 14, Starachowice
Czas pracypełny wymiar czasu pracy
Oferowane warunkiatrakcyjne wynagrodzenie
InneJakie będą Twoje zadania:

- odpowiedzialność za planowanie pracy, zarządzanie i właściwą komunikację w zespole oraz nadzór nad podległymi obszarami
- zagwarantowanie właściwego przygotowania działu do sprzedaży, przyjaznej i profesjonalnej obsługi klienta oraz wydajnej pracy pracowników działu
- dbanie o kluczowe wskaźniki ekonomiczne działu, w tym zapewnienie pozytywnego wyniku inwentaryzacyjnego
- dbałość o przestrzeganie wszystkich przepisów prawa dotyczących sprzedaży artykułów spożywczych, higieny, ochrony, w tym przestrzeganie przepisów prawa pracy, BHP oraz przepisów prawa gospodarczego
- zagwarantowanie prawidłowego i zgodnego z procedurami przebiegu składania i realizacji zamówień oraz przepływu towaru.
pracyMenedżer Zespołu
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
DoWymagania
wszystkich zainteresowanychCzego od Ciebie oczekujemy:

- minimum dwuletniego doświadczenia w handlu detalicznym (preferowane sieci super- i hipermarketów)
- doświadczenia w zarządzaniu grupą pracowników, znajomości zasad prawidłowej komunikacji oraz umiejętności delegowania zadań
skuteczności w osiąganiu wyznaczonych celów
- gotowości do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- umiejętności obsługi komputera.

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Codziennie staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość produktów i najwyższy poziom obsługi we wszystkich marketach w całej Polsce. Rozwijaj swoją karierę w sprzedaży i daj nam możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Jakie będą Twoje zadania:

  • odpowiedzialność za planowanie pracy, zarządzanie i właściwą komunikację w zespole oraz nadzór nad podległymi obszarami
  • zagwarantowanie właściwego przygotowania działu do sprzedaży, przyjaznej i profesjonalnej obsługi klienta oraz wydajnej pracy pracowników działu
  • dbanie o kluczowe wskaźniki ekonomiczne działu, w tym zapewnienie pozytywnego wyniku inwentaryzacyjnego
  • dbałość o przestrzeganie wszystkich przepisów prawa dotyczących sprzedaży artykułów spożywczych, higieny, ochrony, w tym przestrzeganie przepisów prawa pracy, BHP oraz przepisów prawa gospodarczego
  • zagwarantowanie prawidłowego i zgodnego z procedurami przebiegu składania i realizacji zamówień oraz przepływu towaru.

Co Ci zapewnimy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • indywidualne możliwości rozwoju
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kafeterię MyBenefit, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych).

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • minimum dwuletniego doświadczenia w handlu detalicznym (preferowane sieci super- i hipermarketów)
  • doświadczenia w zarządzaniu grupą pracowników, znajomości zasad prawidłowej komunikacji oraz umiejętności delegowania zadań
  • skuteczności w osiąganiu wyznaczonych celów
  • gotowości do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • umiejętności obsługi komputera.

Aplikacje poprzez stronę: https://kariera.kaufland.pl/

Sposób-
innehttps://kariera.kaufland.pl/