Oferta nr: 561

Nr561
Pełna nazwa firmyEnergia Dla Przyszłości
Data2023-01-31
Data ważności2023-02-28
Rodzaj zatrudnieniana czas określony
Forma zatrudnieniainna
Miejsce wykonywania pracyKielce
Czas pracy
Data rozpoczecia zatrudnienia(brak wartości)
Oferowane warunki
Inne
Dotyczty
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
Forma zatrudnienia dotyczyStanowisko
stażuStażysta
Skierowana do
DoWymagania
wszystkich zainteresowanychbrak
Treść

Firma Energia Dla Przyszłości jest liderem wśród branży Fotowoltaicznej. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie i tysiące zadowolonych klientów! Dla nas firma to przede wszystkim ludzie! W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy wychodzimy naprzeciw młodym osobom, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe.

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie i wejść już z doświadczeniem na rynek pracy? Oferujemy staże które pozwolą Ci to osiągnąć:

Staż w dziale marketingu:

  • zrealizujesz zadania w ramach kampanii marketingowych,
  • będziesz odpowiedzialny za komunikację w Social-Mediach,
  • zajmiesz się tworzeniem grafik komputerowych,
  • wykonasz prezentacje na potrzeby zespołu oraz prowadzonych projektów,
  • będziesz kontaktować się z poszczególnymi działami firmy w celu rozpoznania potrzeb na komunikację wewnętrzną, zewnętrzną i reklamę.

Staż w dziale logistyki:

  • przygotujesz zamówienia, zajmiesz się koordynacją dostaw oraz raportów dla działu Łańcucha Dostaw,
  • nauczysz się profesjonalnego kontaktu z dostawcami i klientami,
  • poznasz specyfikę administrowania dokumentacją,
  • wykonasz bieżące prace organizacyjne,
  • będziesz mieć okazję współpracować z innymi działami firmy.

Staż w dziale rekrutacji:

  • nauczysz się jak selekcjonować CV kandydatów zgodnie z wytycznymi,
  • będziesz mieć okazję wesprzeć proces rekrutacji (umawianie spotkań z kandydatami),
  • nauczysz się jak aktywnie pozyskiwać kandydatów,
  • dowiesz się jak przygotowywać raporty z wykonanej pracy,
  • poznasz pozostałe prace administracyjno-biurowe,którymi się zajmujemy.

Staż w dziale umów:

  • nauczysz się wprowadzać dane do systemów informatycznych,
  • dowiesz się, jak przebiega obsługa obiegu oryginałów kontraktów,
  • wesprzesz zespół w wykonywanej pracy,

Staż w dziale floty:

  • Tworzenie dokumentacji flotowej zgodnie z procedurami wewnętrznymi i obowiązującymi przepisami prawa
  • Sporządzanie raportów dotyczących podległego obszaru
  • Weryfikacja kosztorysów serwisowych (stawki i zakres serwisu)
  • Koordynacja współpracy z kluczowymi dostawcami
  • pomoc kierownikowi działu w bieżących zadaniach

Staż w dziale geodezji:

  • analiza dokumentacji geodezyjnej
  • opracowanie dokumentów oraz ich rejestracja w zasobie geodezyjnym
  • tworzenie baz danych na podstawie materiałów źródłowych
  • wyznaczanie zasięgów do opracowań geodezyjnych
  • tworzenie raportów z wykonanej pracy

Wymagamy:

  • Twojej chęci do podjęcia bezpłatnych praktyk (nie wymagamy doświadczenia),
  • znajomości pakietu MS Office,
  • dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych Ci zadań
  • odpowiedzialność za swoje decyzje i działania
  • nastawienia na zdobywanie nowej wiedzy.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia po odbyciu stażu,
  • damy Ci możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • będziesz mógł pracować w młodym zespole pełnym specjalistów,
  • dostaniesz niezbędne narzędzie do pracy (laptop, telefon służbowy),
  • nasze biuro zlokalizowane jest w centrum miasta.

Jeśli jesteś zainteresowany to prześlij CV na rekrutacja@energiadlaprzyszlosci.pl wraz z nazwą działu, w którym chcesz odbyć staż.

Sposoby Kontaktu
Wyświetlone 1-2 z 2 rekordów.
Sposób-
e-mailrekrutacja@energiadlaprzyszlosci.pl
telefon