Oferta nr: 560

Nr560
Pełna nazwa firmyEnergia Dla Przyszłości
Data2023-01-03
Data ważności2023-02-28
Rodzaj zatrudnieniana czas określony
Forma zatrudnieniainna
Miejsce wykonywania pracyKielce
Czas pracy
Oferowane warunki
Inne
pracyStażysta
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
DoWymagania
wszystkich zainteresowanychWymagamy:
- Twojej chęci do podjęcia bezpłatnych praktyk (nie wymagamy doświadczenia),
- znajomości pakietu MS Office,
- dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych Ci zadań
- odpowiedzialność za swoje decyzje i działania
- nastawienia na zdobywanie nowej wiedzy.

Firma BO Energy jest liderem wśród branży Fotowoltaicznej. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie i tysiące zadowolonych klientów! Dla nas firma to przede wszystkim ludzie! W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy wychodzimy naprzeciw młodym osobom, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe.

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie i wejść już z doświadczeniem na rynek pracy? Oferujemy staże które pozwolą Ci to osiągnąć:

Staż w dziale marketingu:

- zrealizujesz zadania w ramach kampanii marketingowych,

- będziesz odpowiedzialny za komunikację w Social-Mediach,

- zajmiesz się tworzeniem grafik komputerowych,

- wykonasz prezentacje na potrzeby zespołu oraz prowadzonych projektów,

- będziesz kontaktować się z poszczególnymi działami firmy w celu rozpoznania potrzeb na komunikację wewnętrzną, zewnętrzną i reklamę.

Staż w dziale logistyki:

- przygotujesz zamówienia, zajmiesz się koordynacją dostaw oraz raportów dla działu Łańcucha Dostaw,

- nauczysz się profesjonalnego kontaktu z dostawcami i klientami,

- poznasz specyfikę administrowania dokumentacją,

- wykonasz bieżące prace organizacyjne,

- będziesz mieć okazję współpracować z innymi działami firmy.

Staż w dziale rekrutacji:

- nauczysz się jak selekcjonować CV kandydatów zgodnie z wytycznymi,

- będziesz mieć okazję wesprzeć proces rekrutacji (umawianie spotkań z kandydatami),

- nauczysz się jak aktywnie pozyskiwać kandydatów,

- dowiesz się jak przygotowywać raporty z wykonanej pracy,

- poznasz pozostałe prace administracyjno-biurowe,którymi się zajmujemy.

Staż w dziale umów:

- nauczysz się wprowadzać dane do systemów informatycznych,

- dowiesz się, jak przebiega obsługa obiegu oryginałów kontraktów,

- wesprzesz zespół w wykonywanej pracy,

Staż w dziale IT:

- będziesz mieć okazję, aby wykazać wsparcie techniczne w zakresie obsługi sprzętu i systemów IT,

- nauczysz się rozwiązywać bieżące problemy techniczne,

- dowiesz się, jak zainstalować oraz skonfigurować systemu Windows, zainstalować oprogramowanie i drukarki,

- poznasz tajniki przyjmowania i realizacji zgłoszeń,

- zapoznasz się z raportowaniem wykonanej pracy.

Wymagamy:

Oferujemy:

- możliwość podjęcia zatrudnienia po odbyciu stażu,

- damy Ci możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego,

- będziesz mógł pracować w młodym zespole pełnym specjalistów,

- dostaniesz niezbędne narzędzie do pracy (laptop, telefon służbowy),

- nasze biuro zlokalizowane jest w centrum miasta.

Jeśli jesteś zainteresowany to prześlij CV na rekrutacja@fgenergy.pl wraz z nazwą działu, w którym chcesz odbyć staż.

Sposoby Kontaktu
Wyświetlone 1-2 z 2 rekordów.
Sposób-
e-mailrekrutacja@energiadlaprzyszlosci.pl
telefon