Oferta nr: 539

Nr539
Pełna nazwa firmyCARENEA
Data2022-06-22
Data ważności2022-08-21
Rodzaj zatrudnieniana czas nieokreślony
Forma zatrudnieniaumowa o pracę
Miejsce wykonywania pracySzpital Salem I Berno, Szwajcaria
Czas pracyWedług ustalonego wcześniej grafiku
Data rozpoczecia zatrudnienia(brak wartości)
Oferowane warunkiod 6000 CH (uzależnione od doświadczenia) plus dodatki
InneOferujemy
• bezpłatną naukę języka niemieckiego do poziomu B2
• nostryfikację dyplomu
• autorski program Academia CARENEA, przygotowujący do pracy i życia w Szwajcarii
• pracę w tandemie z doświadczoną pielęgniarką/pielęgniarzem
• opiekę i pomoc konsultanta CARENEA w relokacji do Szwajcarii
• możliwość podjęcia dalszego kształcenia w tym specjalizacji sfinansowanej przez pracodawcę
• szkolenia realizowane cotygodniowo w ramach godzin pracy

Zakres zadań
• opieka nad Pacjentami (liczba pacjentów pod opieką: 5 - 7)
• samodzielna realizacja zaleceń lekarskich i koordynacja działań profilaktycznych, diagnostycznych i terapeutycznych
• opieka nad stażystami i studentami podczas programów kształcenia pielęgniarek i pielęgniarzy (po okresie wdrożeniowym)
Dotyczty
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
Forma zatrudnienia dotyczyStanowisko
pracypielęgniarka/pielęgniarz,
Skierowana do
DoWymagania
absolwentówginekologia/urologia
Wymagane wykształcenie i doświadczenie
• wykształcenie pielęgniarskie – minimum licencjat
• doświadczenie w pracy na ostrym dyżurze będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe umiejętności i wiedza
• umiejętność pracy w zespole i predyspozycje do kierowania ludźmi
• elastyczność, umiejętność pracy pod presją czasu oraz zdolności organizacyjnie
• znajomość obsługi komputera
• wysoki poziom kompetencji społecznych i silnego poczucia empatii
Treść
Sposoby Kontaktu
Wyświetlone 1-2 z 2 rekordów.
Sposób-
e-mailewa.solarczyk-konik@carenea.pl
telefon797-834-184