Oferta nr: 536

Nr536
Pełna nazwa firmyIpf medical sp. z o.o.
Data2022-05-11
Data ważności2022-06-30
Rodzaj zatrudnieniana czas nieokreślony
Forma zatrudnieniaumowa o pracę
Miejsce wykonywania pracyFrancja (Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Oksytania, Nowa Akwitania)
Czas pracy Pełen etat (35 godzin tygodniowo)
Oferowane warunki2430,94 € brutto (ok. 11 402,54 zł brutto/miesiąc)+ 206 € brutto premii SEGUR, dodatkowo premia roczna 800 € brutto
InneOPIS STANOWISKA:
- Placówka dysponująca 170 łóżkami z uprawnieniami w zakresie rehabilitacji leczniczej i rehabilitacji funkcjonalnej,
w tym 50 łóżkami dedykowanymi do pielęgnacji ciężkich oparzeń i patologicznych zmian skórnych, wyposażona w nowoczesne zaplecze techniczne oraz własną pracownię do projektowania i produkcji protez.
- Rehabilitacja pacjentów na oddziale opieki średnioterminowej obejmująca pracę z pacjentem ortopedycznym (z urazami kręgosłupa), traumatologicznym (ze schorzeniami dolnych i górnych kończyn oraz po amputacjach kończyn), a także pacjentem reumatologicznym i pacjentami z ciężkimi poparzeniami. W pierwszej fazie leczenia pacjenci rehabilitowani są na oddziałach ,,medycznych’’, a następnie na oddziałach rehabilitacji funkcjonalnej.
- Praca w zespole interdyscyplinarnym złożonym z 18 fizjoterapeutów, 13 ergoterapeutów oraz nauczyciela wychowania fizycznego adaptowanego (tzw. APA).
- Zatrudnienie na pełen etat (35 godzin tygodniowo), od poniedziałku to piątku, w godzinach od 8.30-12.00 i 13.45 – 17.15 (z godzinną przerwą między godz. 12.00-13.45).
- Urlop: 30 dni roboczych lub 5 tygodni (poniedziałek-sobota).

OFERUJEMY:
- Legalne zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy.
- Wynagrodzenie: 2430,94 € brutto (ok. 11 402,54 zł brutto/miesiąc)+ 206 € brutto premii SEGUR, dodatkowo premia roczna 800 € brutto. Możliwość premii w przypadku osób posiadających doświadczenie zawodowe.
- Bezpłatne zakwaterowanie na terenie placówki termalnej.
- Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

Zapraszamy do kontaktu:
503 090 703 katarzyna.khoury@ipfmedical.pl
lub 518 739 571 klaudia.kalinowska@ipfmedical.pl
lub 539 012 933 anna.szkaradek@ipfmedical.pl
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.
Znajdź nas na www.facebook.com/ipfmedicalpl/

pracyFizjoterapeuta
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
DoWymagania
absolwentów- Wykształcenie kierunkowe: magister fizjoterapii i min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Samodzielność i odpowiedzialność.
- Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.
Sposób-
e-mailkatarzyna.khoury@ipfmedical.pl