Oferta nr: 535

Nr535
Pełna nazwa firmyIpf medical sp. z o.o.
Data2022-05-11
Data ważności2022-06-30
Rodzaj zatrudnieniana czas nieokreślony
Forma zatrudnieniaumowa o pracę
Miejsce wykonywania pracyFrancja, region Owernia-Rodan Alpy
Czas pracy37,5 godz. tygodniowo
Oferowane warunki2 619 € brutto/miesiąc 11 640 zł brutto/miesiąc: wynagrodzenie zasadnicze + dyżury (czyli 12 272 brutto/miesiąc).
InneOPIS STANOWISKA
- Nowoczesny szpital powstały w 2012 roku, oferujący usługi medyczne w zakresie chirurgii, reanimacji, kardiologii, neurologii, położnictwa i pediatrii.
- Fizjoterapeuta wykonuje zalecenia lekarza, pracując z pacjentem manualnie lub z wykorzystaniem sprzętu i zajmuje się rehabilitacją pacjentów głównie po zabiegach chirurgicznych.
- Czas pracy: 37,5 godz. tygodniowo, praca od poniedziałku do piątku: 8.00-16.00 lub 8.30-16.30 lub 9.00- 17.00. Dyżury w wybrane soboty i niedziele w godz. 9.00- 13.00. Urlop w wymiarze 25 dni w roku oraz 15 dodatkowych dni wolnych (tzw. RTT) w ramach wypracowanych nadgodzin (czyli powyżej 35 godzin tygodniowo).

OFERUJEMY
- Legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy.
- Umowę CDI (umowa na czas nieokreślony).
- Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2 619 € brutto/miesiąc 11 640 zł brutto/miesiąc: wynagrodzenie zasadnicze + dyżury (czyli 12 272 brutto/miesiąc).
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w początkowym okresie, umeblowane i w pełni wyposażone: kawalerka/ koszt 300 €/miesiąc.
- Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
- Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
- Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100€.
- Stałe wsparcie po wyjeździe.

NIE WYMAGAMY:
- Dodatkowych kursów.
- Doświadczenia zawodowego.
- Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

Prześlij swoje CV na adres rekrutacja@ipfmedical.pl

Potrzebujesz więcej szczegółowych informacji
Zapraszamy do kontaktu:
503 090 703 katarzyna.khoury@ipfmedical.pl
lub 518 739 571 klaudia.kalinowska@ipfmedical.pl
lub 539 012 933 anna.szkaradek@ipfmedical.pl
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na www.facebook.com/ipfmedicalpl/
pracyFizjoterapeuta
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
DoWymagania
absolwentów- Wykształcenie kierunkowe: magister fizjoterapii i min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Samodzielność i odpowiedzialność.
- Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.
Sposób-
e-mailkatarzyna.khoury@ipfmedical.pl