Oferta nr: 534

Nr534
Pełna nazwa firmyFundacja Heros
Data2022-03-24
Data ważności2022-05-31
Rodzaj zatrudnieniana okres próbny
Forma zatrudnieniaumowa o pracę
Miejsce wykonywania pracyKielce
Czas pracy
Data rozpoczecia zatrudnienia2022-06-01
Oferowane warunki
Inne
Dotyczty
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
Forma zatrudnienia dotyczyStanowisko
stażuFizjoterapeuta - staż z zatrudnieniem
Skierowana do
DoWymagania
wszystkich zainteresowanych- orzeczenie o niepełnosprawności
- status osoby bez zatrudnienia
- z woj. świętokrzyskiego
- student ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich, podyplomowych (kierunek fizjoterapia)
- lub absolwent, który ukończył szkołę wyższą w ciągu 5 ostatnich lat (kierunek fizjoterapia)
- lub absolwent studiów podyplomowych, ukończonych w ciągu 5 ostatnich lat (kierunek fizjoterapia)
Treść

Fundacja Heros, aktywizująca osoby z niepełnosprawnością, prowadzi rekrutację do projektu "Absolwent w drodze do kariery!". W ramach projektu oferujemy udział w stażu zawodowym. Po stażu możliwość zatrudnienia!

Stanowisko: Fizjoterapeuta
Czas trwania: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
Miejsce stażu: Kielce, centrum rehabilitacyjne
Tryb pracy: od poniedziałku do piątku
7 lub 8 h dziennie

Obowiązki:
- wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
- wykonywanie masażu klasycznego
- zapoznanie się z dokumentacją medyczną

Oferujemy:
- stypendium stażowe 1845,94 zł brutto miesięcznie
- dodatek motywacyjny 400 zł miesięcznie (wypłacamy nawet przez 10 miesięcy)
- zwrot za dojazdy z i na staż
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- wsparcie doradców zawodowych
- wsparcie w czasie odbywania stażu

Wymagania niezbędne:
- orzeczenie o niepełnosprawności
- w momencie zapisu do Fundacji status osoby bez zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres:
magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Jesteś studentem/absolwentem z orzeczeniem o niepełnosprawności i szukasz innych ofert? Zgłoś się do nas!
Fundacja Heros, Kielce, ul. Wesoła 51.

Sposoby Kontaktu
Sposób-
e-mailmagdalena.malczewska@fundacjaheros.org