Oferta nr: 527

Nr527
Pełna nazwa firmyGIGANCI PROGRAMOWANIA SP Z O O
Data2021-12-29
Data ważności2022-01-31
Rodzaj zatrudnieniaw niepełnym wymiarze czasu
Forma zatrudnieniaumowa zlecenie
Miejsce wykonywania pracyKielce
Czas pracy
Oferowane warunki40-60zł za godzinę
InneGiganci Programowania to największa szkoła programowania w Polsce, oferująca kursy programowania dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 19 lat. Giganci Programowania posiadają swoje placówki w ponad 60 miastach w Polsce.
Poznaj nas: www.giganciprogramowania.edu.pl
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Trener Programowania dla dzieci i młodzieży

Twój zakres obowiązków
Programujesz w jednym z języków: C#, Java, Python.
Znasz jedno ze środowisk programistycznych: Android Studio, Unity, Visual Studio.
Jesteś osobą cierpliwą i masz pedagogiczne podejście do dzieci.
Twoim dodatkowym atutem jest doświadczenie w udzielaniu korepetycji z przedmiotów ścisłych.

OFERUJEMY CI:
Nowoczesny sprzęt do nauczania.
Opracowane przez firmę konspekty prowadzenia zajęć.
Pracę w godzinach popołudniowych/wieczornych lub w weekendy.
Pracę w inspirującym i rozwijającym środowisku
Wynagrodzenie: 80 - 120 zł/zajęcia.

Z GIGANTAMI PROGRAMOWANIA JAKO TRENER:
Możesz dzielić się swoją wiedzą z zakresu programowania i pomóc młodym ludziom odkryć świat nowych technologii.
Masz znakomitą okazję doskonalenia swoich umiejętności komunikacyjnych oraz sztuki wystąpień i prezentacji.
Masz możliwość dołączenia do społeczności samych programistycznych entuzjastów i wspólnego dzielenia się doświadczeniami.
Możesz rozwijać się w ramach organizacji Giganci Programowania

Zapraszamy do współpracy!

Co zyskujesz pracując jako Trener Programowania?

pracyTrener programowania dzieci i młodzieży
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
DoWymagania
studentówTwój zakres obowiązków

Giganci Programowania to największa szkoła programowania w Polsce, oferująca kursy programowania dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 19 lat. Giganci Programowania posiadają swoje placówki w ponad 60 miastach w Polsce.

  • Programujesz w jednym z języków: C#, Java, Python.
  • Znasz jedno ze środowisk programistycznych: Android Studio, Unity, Visual Studio.
  • Jesteś osobą cierpliwą i masz pedagogiczne podejście do dzieci.
  • Twoim dodatkowym atutem jest doświadczenie w udzielaniu korepetycji z przedmiotów ścisłych.

  • Nowoczesny sprzęt do nauczania.
  • Opracowane przez firmę konspekty prowadzenia zajęć.
  • Pracę w godzinach popołudniowych/wieczornych lub w weekendy.
  • Pracę w inspirującym i rozwijającym środowisku
  • Wynagrodzenie: 80 - 120 zł/zajęcia.

  • Możesz dzielić się swoją wiedzą z zakresu programowania i pomóc młodym ludziom odkryć świat nowych technologii.
  • Masz znakomitą okazję doskonalenia swoich umiejętności komunikacyjnych oraz sztuki wystąpień i prezentacji.
  • Masz możliwość dołączenia do społeczności samych programistycznych entuzjastów i wspólnego dzielenia się doświadczeniami.
  • Możesz rozwijać się w ramach organizacji Giganci Programowania

innehttps://careers.giganciprogramowania.edu.pl/jobs/2606331-trener-programowania-dla-dzieci-i-mlodziezy