Oferta nr: 517

Nr517
Pełna nazwa firmyStrefa Eneregii Paweł Lechowicz
Data2021-09-29
Data ważności2021-10-31
Rodzaj zatrudnieniana czas nieokreślony
Forma zatrudnieniaumowa o pracę
Miejsce wykonywania pracy
Czas pracy
Oferowane warunki
InneTwój zakres obowiązków
• aktywne pozyskiwanie klientów,
• budowanie długofalowych relacji z klientami,
• kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży elektrowni słonecznych,
• realizowanie sprzedaży w oparciu o standardy sprzedaży,
• realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych.
To oferujemy
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
• wynagrodzenie podstawowe
• narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)
• umowa o pracę,
• profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz skutecznej sprzedaży elektrowni słonecznych,
• samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie dla której klient jest najważniejszy,
• przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego,
• kartę OK System + ubezpieczenie grupowe,
• wyjazdy integracyjne,
• pyszna kawa w biurze.
pracyDoradca techniczno-handlowy
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
DoWymagania
wszystkich zainteresowanychNasze wymagania
• zorientowanie na cel,
• zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,
• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
Mile widziane
• doświadczenie w pracy z klientem (Call Center, kelner, barman).
• bardzo dobra organizacja pracy,
• prawo jazdy kat. B.
Sposób-
e-mailp.haber@strefaenergii.com