Oferta nr: 516

Nr516
Pełna nazwa firmySOLID SECURITY Sp. z o.o
Data2021-09-22
Data ważności2021-10-23
Rodzaj zatrudnieniana czas nieokreślony
Forma zatrudnieniaumowa zlecenie
Miejsce wykonywania pracyGaleria Echo i Pracownik Ochrony- monitoring nocny na obiekcie Castorama.
Czas pracy
Oferowane warunki od 18,30 zł netto/h
Inne Elastyczny grafik umożliwiający pogodzenie nauki z pracą
Stałe zatrudnienie – zależy nam żeby ludzie byli z nami jak najdłużej!
Jasno sprecyzowany obowiązki
Wprowadzenie w nowe stanowisko przygotowujące do pracy
Świetna atmosfera i przyjazny zespół
Możliwość doboru lokalizacji miejsca pracy
Zainteresowanych zachęcamy do aplikowania wysyłając maila na adres rekrutacja.kielce@solidsecurity.pl.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 41 249-97-01
Złożenie dokumentów aplikacyjnych na wskazane w ogłoszeniu stanowisko stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani/Pan aplikuje.
W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Solid Security Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 17, w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Solid Security Sp. z o. o.
pracyPracownik Ochrony
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
DoWymagania
wszystkich zainteresowanych,
Sposób-
e-mailrekrutacja.kielce@solidsecurity.pl