Oferta nr: 502

Nr502
Pełna nazwa firmyKancelaria Komornicza nr III w Końskich
Data2021-05-05
Data ważności2021-07-31
Rodzaj zatrudnieniana czas nieokreślony
Forma zatrudnieniaumowa o pracę
Miejsce wykonywania pracyKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Końskich Kamil Włodarczyk Kancelaria Komornicza nr III w Końskich
Czas pracy
Oferowane warunki
InneOferujemy umowę o pracę na pełen etat. Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji, zdobycie doświadczenia. Pracę biurową w systemie jednozmianowym. Miłą atmosferę pracy w młodym zespole. Możliwość odbycia aplikacji komorniczej pod patronem komornika.

Wszelkie aplikacje należy wysyłać na adres e-mail: kancelaria@komornik-konskie.pl
w temacie wiadomości wpisując „CV pracownik biurowy”
pracyPracownik biurowy w kancelarii komorniczej
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
DoWymagania
wszystkich zainteresowanychWymagania: wykształcenie wyższe (w tym licencjat) lub student IV-V roku. Mile widziane kierunki: prawo, administracja, zarządzanie. Biegła obsługa komputera (MS Word, MS Excel, OpenOffice). Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych. Sumienność, dokładność, odpowiedzialność. Prawo jazdy.
Zakres obowiązków: rejestracja wpływających wniosków, przygotowywanie projektów pism, asystowanie komornikowi przy wykonywanych czynnościach, organizowanie prawidłowego obiegu dokumentów, udzielanie informacji interesantom, obsługa sekretariatu
Sposób-
e-mailkancelaria@komornik-konskie.pl