Oferta nr: 497

Nr497
Pełna nazwa firmyPersonGlobal
Data2021-02-12
Data ważności2021-03-31
Rodzaj zatrudnieniana czas nieokreślony
Forma zatrudnieniaumowa zlecenie
Miejsce wykonywania pracyKielce
Czas pracy8-16
Data rozpoczecia zatrudnienia2021-02-15
Oferowane warunki
Inne
pracypracownik biurowy do obsługi AutoBot
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
DoWymagania
wszystkich zainteresowanych Nasze wymagania
• Chęć do pracy ( nie przejmuj się, my Cię wszystkiego nauczymy :)
• Wiek powyżej 18 lat
• Podstawowa znajomość obsługi komputera

Poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik biurowy do obsługi AutoBota

Miejsce pracy: Kielce

Twój zakres obowiązków

Kontakt z klientem i umawianie na spotkania przy pomocy AutoBota (nie używasz swojego głosu) Raportowanie wyników do przełożonego Ścisła współpraca z trenerami Obsługa prostego w użytkowaniu AutoBota - automatu bazującego na sztucznej inteligencji (nie zajmujemy się ani marketingiem ani sprzedażą - nasz system BOT umawia spotkania i obsługuje klienta)

Nasze wymagania

Chęć do pracy ( nie przejmuj się, my Cię wszystkiego nauczymy :) Wiek powyżej 18 lat Podstawowa znajomość obsługi komputera

My oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie +system premiowy Szkolenia pozwalające rozwijać nowe umiejętności Wsparcie merytoryczne Konkursy z nagrodami

• Wyjścia integracyjne

Świetną atmosferę pracy Praca w biurze w centrum miasta

Aplikację proszę kierować na adres e-mail: rekrutacja.personglobal@gmail.com

Sposób-
telefon