Oferta nr: 488

Nr488
Pełna nazwa firmyFOODjobs sp. z o.o.
Data2020-10-23
Data ważności2020-11-21
Rodzaj zatrudnieniana czas określony
Forma zatrudnieniaumowa o pracę
Miejsce wykonywania pracyKielce
Czas pracypełny etat
Data rozpoczecia zatrudnienia(brak wartości)
Oferowane warunkiwynagrodzenie z systemem premii • jasna ścieżka kariery zawodowej, • możliwość dynamicznego awansu w firmie z dużym potencjałem
InneZadania:
obsługa zamówień bieżących,• współpraca z firmami transportowymi, agencjami celnymi,• kontakt z klientami międzynarodowymi przez: social media, rozmowy telefoniczne, targi, spotkania,• utrzymywanie stałych relacji z klientami pozyskanymi,• dodawanie nowych kontaktów do bazy, nawiązywanie nowych relacji biznesowych,• tworzenie kart klientów oraz formularzy zamówień,• współpraca z działem marketingu i produkcji,
• współudział w tworzeniu produktów.
Dotyczty
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
Forma zatrudnienia dotyczyStanowisko
pracyobsługa kienta eksportowego
Skierowana do
DoWymagania
wszystkich zainteresowanychznajomość j. angielskiwego - swobodne komunikowanie się w mowie i piśmie lub j. niemieckiego lub j. hiszpańskiego lub j.rosyjskiego
oraz znajomość procedury celnej (lub szybko się uczysz)
doświadczenie w kontakcie z klientem zagranicznym
Treść

f384bf727d-foodjobs20.pdf

Sposoby Kontaktu
Sposób-
e-maile.szafarczyk@foodjobs.pl