Oferta nr: 474

Nr474
Pełna nazwa firmy Centrum Zabezpieczenia Informacji
Data2020-06-22
Data ważności2020-07-31
Rodzaj zatrudnieniana czas określony
Forma zatrudnieniaumowa o pracę
Miejsce wykonywania pracyCentrum Zabezpieczenia Informacji Sylwester Cieśla, Kielce, ul. Wapiennikowa 2 lok. 4
Czas pracypełny etat
Data rozpoczecia zatrudnienia(brak wartości)
Oferowane warunkiPraca od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16:00 w biurze w Kielcach; w przyjaznym i młodym zespole; możliwość podnoszenia kwalifikacji
InneZakres obowiązków:
• Kontakt z klientami firmy
• Koordynacja oraz organizacja spotkań służbowych
• Prowadzenie i monitorowanie dokumentacji u klienta
• Ewidencja korespondencji wychodzącej i przychodzącej
• Dbanie o wygląd
• Porządek i estetyka w biurze
• Wykonywanie powierzonych prac administracyjno-biurowych
Dotyczty
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
Forma zatrudnienia dotyczyStanowisko
pracypracownik administracyjno-biurowy
Skierowana do
DoWymagania
wszystkich zainteresowanych• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe
• Dobra znajomość obsługi komputera
• Zaangażowanie, sumienność, dokładność w wykonywanych zadaniach
• Wysokiej kultury osobistej
• Mile widziana podstawowa wiedza w zakresie ochrony danych osobowych
• Prawo jazdy kat. B (czynne)
Treść

53a6bdc464-ofertarodo20.doc

Sposoby Kontaktu
Wyświetlone 1-2 z 2 rekordów.
Sposób-
telefon413005599
e-mailkontakt@czi24.pl