Oferta nr: 473

Nr473
Pełna nazwa firmyBiuro Tłumaczeń Supertłumacz®
Data2020-06-21
Data ważności2025-06-30
Rodzaj zatrudnieniana czas określony
Forma zatrudnieniaumowa o pracę
Miejsce wykonywania pracyZdalnie
Czas pracy
Oferowane warunki
Inne
pracySpecjalista ds. tłumaczeń
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
DoWymagania
wszystkich zainteresowanych• studia wyższe filologiczne lub inne,
• perfekcyjna znajomość dowolnego języka obcego,
• umiejętność zaawansowanej obróbki tekstu i grafiki,
• dyspozycyjność.

Szukasz zajęcia, które pomoże Ci w pełni wykorzystać Twoje kompetencje?

Zależy Ci na doskonałej kulturze pracy i doskonałej atmosferze?

Zamierzasz poszerzyć swoje zdolności pod okiem doświadczonych ekspertów?

Praca lub praktyki w biurze tłumaczeń Superłumacz (https://supertlumacz.pl) to perfekcyjna opcja właśnie dla Ciebie! Wyszukujemy ambitnych, zdolnych osób, które dobrze posługują się jednym albo kilkoma językami obcymi. Dzięki nam mogą skorzystać ze swoich umiejętności w czasie tłumaczenia rozmaitych tekstów – nie wyłącznie dokumentów czy urzędowych pism. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych kontrahentów, dlatego wykorzystujemy całkiem inne techniki pracy. Nie tylko tłumaczymy treść z jednego języka na drugi, ale zwracamy także uwagę na przesłanie, styl, wydźwięk itp.

Jako członek naszego zespołu poszerzysz wszystkie posiadane kompetencje oraz uzyskasz prawdziwą satysfakcję z pracy. Jeżeli zaś zdecydujesz się na praktyki, zadbamy o to, byś naprawdę mógł zdobyć u nas jak najwięcej nowej wiedzy oraz doświadczenia. Zapewniamy pracę/praktyki też w formie zdalnej!

Rodzaj umowy
• umowa o pracę,
• umowa o dzieło
• umowa zlecenie,
• umowa o praktyki zawodowe.
Zakres obowiązków
Tłumaczenie różnorodnych tekstów:
• z języka polskiego na język obcy,
• z języka obcego na język polski,
• z języka obcego na język obcy (w zależności od umiejętności).
Wymagania:
• studia wyższe filologiczne lub inne,
Mile widziane:
• własna działalność gospodarcza,
• znajomość programu Trados.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny należy przesyłać na adres mailowy: kontakt@supertlumacz.pl. Prosimy o dodanie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych personalnych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Skontaktujemy się z wybranymi pretendentami. Więcej szczegółów odszukasz na naszej witrynie: https://supertlumacz.pl/praca-i-praktyki/.

Sposób-
telefon