Oferta nr: 471

Nr471
Pełna nazwa firmyHOH Hanseatic Opus Hamburg GmbH
Data2020-06-16
Data ważności2020-08-31
Rodzaj zatrudnieniana czas nieokreślony
Forma zatrudnieniaumowa o pracę
Miejsce wykonywania pracyNiemcy
Czas pracy
Data rozpoczecia zatrudnienia2020-07-01
Oferowane warunki
Inne
pracyPielęgniarka / Pielęgniarz w całych Niemczech
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
DoWymagania
wszystkich zainteresowanych• Samodzielne przeprowadzanie pielęgnacji podstawowej i medycznej mieszkańców
• Obserwacja i fachowa ewaluacja stanu fizycznego i psychicznego naszych mieszkańców
• Przygotowywanie i opracowywanie planów pielęgnacji w komputerowym systemie dokumentacji
• Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjetymi normami firmy wraz z ujęciem (ewidencją) wyników

Hanseatic Opus Hamburg (HOH) jest wyłącznym partnerem grupy DOMICIL w zakresie pośrednictwa pracy. Jesteśmy dla Państwa kompetentnym partnerem i pomostem do świata DOMICIL Seniorenresidenzen w Niemczech.

Grupa DOMICIL!40 placówek opiekuńczych - Domów Seniora – prowadzonych przez właściciela i zatrudniających ok. 5700 pracowników. Dbamy wspólnie o dobre samopoczucie naszych mieszkańców w centralnych lokalizacjach „W środku życia”, z bardzo dobrą infrastrukturą oraz usługami i ofertami zajęć.

Więcej informacji na stronie: www.domicil-seniorenresidenzen.de

W imieniu Domów Seniora DOMICIL w poszukujemy Kandydatów/ Kandydatki na stanowisko:

Pielęgniarka / Pielęgniarz w całych Niemczech

Zadania

  • Samodzielne przeprowadzanie pielęgnacji podstawowej i medycznej mieszkańców

Kwalifikacje

  • Wykształcenie pielęgniarskie
  • Podstawowa znajomość Microsoft Office (Word, Outlook)

Oferta pracy w Domicil

  • Wczesne i pewne planowanie urlopu
  • Dodatek emerytalny oraz na bilet miesięczny
  • Doskonale opracowane i zorganizowane DOMICIL-PFLEGE- und BETREUUNGSPROZESSE©- procesy pielęgnacjii opieki
  • Ustrukturyzowane i znaczne wprowadzenie do codziennej pracy i prowadzenia dokumentacji komputerowej przez mentora
  • Obszerne szkolenia wewnętrzne w firmie oraz eksternistycznie
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i planowania kariery w strukturach firmy
  • Imprezy sportowe i eventy dla Pracowników
  • Praca zespołowa angażująca wszystkich członków zespołu, wzmacniająca dobrą atmosferę w miejscu pracy
  • Kursy języka niemieckiego, oferty integracyjne w miejscu pracy oraz Onboarding
  • Korzystne warunki zakwaterowania na „Dobry Start”
  • Pomagamy w procedurze nostryfikacji dyplomu.

Jesteśmy zainteresowani współpracą długoterminową i dajemy każdemu wiele szans na rozwój osobisty i zawodowy. Rozwijajcie Państwo wspólnie z nami Wasze kompetencje zawodowe i zdobywajcie doświadczenia w zakresie pracy w pielęgniarstwie i opiece nad osobami starszymi!

Cieszymy się na Państwa aplikacje lub kontakt

Telefon: +49 151 56525131

Email: violetta.illes@hanseatic-opus.de
HOH Hanseatic Opus Hamburg GmbH

Sposób-
e-mailvioletta.illes@hanseatic-opus.de