Oferta nr: 443

Nr443
Pełna nazwa firmyFundacja 21
Data2019-11-07
Data ważności2019-12-09
Rodzaj zatrudnieniana czas określony
Forma zatrudnieniaumowa o pracę
Miejsce wykonywania pracyKrosno
Czas pracypełny etat
Oferowane warunkiatrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia doskonalące
Inneobowiązki: prowadzenie zajęć indywidualnych i/lub grupowych z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi (m.in. ze spektrum autyzmu, wadami genetycznymi); współpraca ze specjalistami, kontakt z rodzicami, prowadzenie dokumentacji
pracypedagoga specjalnego/oligofrenopedagoga
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
DoWymagania
absolwentówwykszytałcenie: mgr oligofrenopedagogiki/pedagoga specjalnego; mile widziane doświadczenie w terapii indywidualnej, dodatkowe szkolenia (np. terapia ręki)
Treść

1362dba78d-fundacja21pedagog19.pdf

Sposób-
e-maile.szajnicka@fundacja21.org.pl