Oferta nr: 438

Nr438
Pełna nazwa firmyPilkington Polska Sp. z o. o.
Data2019-10-29
Data ważności2019-11-30
Rodzaj zatrudnieniaw niepełnym wymiarze czasu
Forma zatrudnieniainna
Miejsce wykonywania pracySandomierz
Czas pracy
Data rozpoczecia zatrudnienia2019-11-04
Oferowane warunki
InneJeśli jesteś na początku drogi zawodowej masz możliwość podjęcia nauki w jednym z naszych oddziałów
w ramach wakacyjnej praktyki lub stażu absolwenckiego. Praktyki w NSG Group mogą odbywać zarówno uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, jak i studenci studiów wyższych. Obecnie Centrum Usług Wspólnych spółki Pilkington Polska poszukuje stażystów/ praktykantów do działów finansowych, procesu zakupów oraz analizy danych.

Dlaczego warto uczyć się u nas?
• Dajemy możliwość rozwoju w jednym z wymienionych obszarów
• Na opiekunów wybieramy najbardziej doświadczonych pracowników.
• Podczas odbywania praktyk możesz dzielić się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami w ramach funkcjonujących w firmie programów.
• Po zakończeniu praktyki, Twój opiekun będzie dla Ciebie nadal dostępny i będziesz mógł liczyć na jego wsparcie w trakcie trwania roku szkolnego/akademickiego – w przypadku wątpliwości możesz go zapytać o kwestie związane z zakresem zadań, które wykonywałeś podczas praktyki.
• Jeśli zdecydujesz się na napisanie pracy inżynierskiej lub magisterskiej związanej z naszą branżą, otrzymasz opiekuna merytorycznego.
• Po zakończeniu praktyki otrzymasz pisemną opinię na temat Twojego zaangażowania oraz nabytych umiejętności.

Zapraszamy do przesłania aplikacji za pośrednictwem strony
http://www.pilkington.com/pl-pl/pl/kariera/oferty-pracy wybierając zakładkę Praktyka lub Staż
Dotyczty
Forma zatrudnienia dotyczyStanowisko