Oferta nr: 405

Nr405
Pełna nazwa firmyMateusz Biedka MATGAB
Data2019-06-17
Data ważności2019-07-10
Rodzaj zatrudnieniapraca sezonowa
Forma zatrudnieniaumowa o dzieło
Miejsce wykonywania pracywojewództwa - podkarpackie i małopolskie
Czas pracysystem akordowy
Oferowane warunkiwysokie zarobki, system akordowy (umożliwia szerokie możliwości zarobkowe uzależnione indywidualnie od osoby)
Innepraca przy realizacji projektu: Kontrola obszarowa metodą FOTO na obszarze województwa podkarpackiego i małopolskiego.
zakres obowiązków: wykonanie czynności kontrolnych w terenie na wcześniej zlokalizowanych działkach rolnych - fotografowanie za pomocą firmowego tabletu działek wraz z zaznaczeniem kierunku fotografii, określenie uprawianych roślin.
oferujemy: szkolenie w terenie; opiekę koordynatora; uzyskanie doświadczenia w pracy przy projekcie unijnym; pracę w młodym zespole z ciekawymi ludźmi; zakwaterowanie w czasie pracy; transport (nie wymaga się własnego samochodu).
cv należy wysyłać na adres: audytor-terenowy@wp.pl; więcej informacji: 661506931
pracyinspektora terenowego
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
DoWymagania
wszystkich zainteresowanychdyspozycyjność co najmniej w okresie od połowy sierpnia do połowy września, zamiłowanie do pieszych wędrówek (codzienne marsze około 10 km); orientacja w terenie (umiejętność poruszania się za pomocą ortofotomapy, gpsa); preferowane wykształcenie techniczne lub wyższe: geodezyjne lub w zakresie rolnictwa, ogrodnictwa, biologii, ochrony środowiska, zootechniki, techniki rolniczej i leśnej, krajobrazu; posiadanie laptopa; niekaralność.
Treść

9599907a3b-inspektorterenowy19.doc

Sposób-
e-mailaudytor-terenowy@wp.pl