Oferta nr: 364

Nr364
Pełna nazwa firmy PRO-STAFF
Data2019-02-06
Data ważności2019-03-23
Rodzaj zatrudnieniapraca sezonowa
Forma zatrudnieniaumowa o pracę
Miejsce wykonywania pracyHiszpania
Czas pracyminimum 3 miesiące
Data rozpoczecia zatrudnienia2019-06-17
Oferowane warunkimin. 4000 zł netto za miesiąc
Inne
pracyKelner - Hiszpania
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
DoWymagania
studentówUdział w castingu 23.02.2019 we Wrocławiu

Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące

Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz podstawowy hiszpański

Zdolności organizacyjne

Doświadczenie mile widziane
Treść

Poszukujemy osób na stanowisko

Kelner w Hiszpanii

OPIS STANOWISKA:

Chcesz mieć zawód, który pozwoli Ci podróżować, poznawać wspaniałych ludzi i rozwijać znajomość języków obcych? Poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisku kelner w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Hiszpanii.

Kogo szukamy? Zawsze uśmiechniętych, pełnych energii i sympatycznych osób z pomysłem na siebie, przebojowych i zmotywowanych do spełniania swoich marzeń i planów zawodowych.

Oferowane stanowiska: Kelner, barman

WYMAGANIA:

Udział w castingu 23.02.2019 we Wrocławiu

OFERUJEMY:

Wynagrodzenie od 4000 do 4500 PLN netto miesięcznie „na rękę”

Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie

Umowę o pracę z absolutnie wszystkimi świadczeniami socjalnymi

Ubezpieczenie

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą w Zgorzelcu przy ulicy Łużyckiej 15 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@prostaff.pl z dopiskiem „Casting Kelner 23.02.2019”. Przypominamy o konieczności umieszczenia powyższej klauzuli.

Informujemy, że:

  • 1.Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą przy ul. Łużyckiej 15; 59-900 Zgorzelec, tel.: 668-183-362, adres e-mail: biuro@prostaff.pl
  • 2.Celem zbierania danych jest selekcja, a następnie rozmowy wstępne i przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego potencjalnych pracowników dla Klientów biura.
  • 3.Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  • 4.Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego.
  • 5.Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim – firmom chcącym skorzystać oferty biura pośrednictwa pracy i przez biuro zatrudnić pracownika. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.
  • 6.Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały profilowaniu w celu wyłonienia odpowiedniego kandydata na odpowiednie stanowisko pracy.
  • 7.Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  • 8.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
Sposoby Kontaktu
Wyświetlone 1-2 z 2 rekordów.
Sposób-
telefon668183362
e-mailbiuro@prostaff.pl