Oferta nr: 310

Nr310
Pełna nazwa firmyGLOBAL BD TRADING SP Z O O
Data2018-07-04
Data ważności2018-12-31
Rodzaj zatrudnieniana czas nieokreślony
Forma zatrudnieniaumowa zlecenie
Miejsce wykonywania pracyul. Wojewódzka 24/6, 40-026 Katowice
Czas pracy15:00-22:00
Data rozpoczecia zatrudnienia2018-07-05
Oferowane warunki● Praca w profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się Trading Roomie ● Atrakcyjne warunki finansowe ● Handel na rynkach NYSE oraz NASDAQ
InneOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na e-mail: biuro@global-bdtrading.pl
pracyDay trader
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
DoWymagania
studentów● Zainteresowanie tematyką giełdową
● Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego
● Znajomość narzędzi analizy technicznej
● Zdolność podejmowania decyzji pod presją czasu
● Determinacja w dążeniu do osiągania celów finansowych

Global BD Trading Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

DAY TRADER

Miejsce pracy: Katowice Warszawa Gdynia

Opis stanowiska:

  • Handel na rynkach NYSE oraz NASDAQ

Wymagania:

  • Zainteresowanie tematyką giełdową
  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi analizy technicznej
  • Zdolność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Determinacja w dążeniu do osiągania celów finansowych

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się Trading Roomie
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pracę w godzinach 15:00 – 22:00
  • Zaawansowane narzędzia pracy
  • Wyjazdy integracyjne

Kontakt:

Adres: ul. Wojewódzka 24/6, 40-026 Katowice

E-mail: biuro@global-bdtrading.pl

Termin ważności oferty:

31.12.2018r.

Sposób-
e-mailbiuro@global-bdtrading.pl