Oferta nr: 261

Nr261
Pełna nazwa firmymBank S.A.
Data2018-03-09
Data ważności2018-03-22
Rodzaj zatrudnieniana czas określony
Forma zatrudnieniaumowa o pracę
Miejsce wykonywania pracyKielce
Czas pracy40
Data rozpoczecia zatrudnienia2018-04-01
Oferowane warunki2100
Inne
praktykiPraktykant/ka w Oddziale Korporacyjnym w Kielcach
Skierowana do
Wyświetlone 1-2 z 2 rekordów.
DoWymagania
studentówJeśli dobrze czujesz się w tematach związanych z bankowością to czekamy właśnie na Ciebie. Oczekujemy:
• statusu studenta bądź absolwenta na kierunkach ekonomicznych,
• znajomości podstaw zagadnień z dziedziny finansów i ekonomii,
• znajomości pakietu MS Office,
• znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
• umiejętności rozwiązywania problemów,
• umiejętności pracy zespołowej,
• systematyczności,
• rzetelności,
• chęci pogłębiania wiedzy.
absolwentówJeśli dobrze czujesz się w tematach związanych z bankowością to czekamy właśnie na Ciebie. Oczekujemy:
Treść

Opis firmy

Stanowisko

Praktykant/ka w Oddziale Korporacyjnym w Kielcach

Opis stanowiska

Podczas praktyki będziesz miał/a okazję:

  • Rozwiązywać zadania powierzone przez opiekuna praktyk oraz innych pracowników oddziału,
  • Wspierać zespół w kontaktach z klientami,
  • Pomagać w tworzeniu raportów finansowych - wprowadzać dane do systemu oraz oceniać sytuacje finansową przedsiębiorstwa,
  • Wprowadzać oraz aktualizować dokumenty w bazie elektronicznej,
  • Segregować, archiwizować i dbać o dokumentację,
  • Na bieżąco wspierać pracowników oddziału.

Wymagania

Jeśli dobrze czujesz się w tematach związanych z bankowością to czekamy właśnie na Ciebie. Oczekujemy:

Oferujemy

W ramach praktyki oferujemy Ci:

  • pracę świetnej atmosferze, z fajnymi ludźmi, od których można się dużo nauczyć,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze 40 godzin w tygodniu na okres 3-12 miesięcy (możliwość dostosowania godzin do zajęć na uczelni), z wynagrodzeniem 2100 zł brutto miesięcznie,
  • wsparcie ze strony mentora praktyk i opiekuna HR,
  • dostęp do wewnętrznego rynku pracy,
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, bezpłatne e-booki i audiobooki, kluby sportowo-zainteresowaniowe, możliwość skorzystania z Home Office do 5 dni w miesiącu),
  • poznanie bankowości od kuchni i zasad funkcjonowania banku,
  • zdobycie wiedzy z zakresu produktów bankowości korporacyjnej,
  • zdobycie wiedzy o analizie finansowej.

Aplikacje proszę składać po przez stronę:

Sposób-
e-mailbankowetalenty@mbank.pl