Oferta nr: 218

Nr218
Pełna nazwa firmyBDI Bank Danych o Inżynierach
Data2017-11-13
Data ważności2017-12-31
Rodzaj zatrudnieniana czas określony
Forma zatrudnieniaumowa o pracę
Miejsce wykonywania pracyWarszawa
Czas pracypełny etat
Oferowane warunkiatrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
InneZakres obowiązków: nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami, przygotowanie ofert usług dla klientów w oparciu o identyfikację ich potrzeb, negocjowanie i zawieranie umów, utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami, nadzór nad prawidłową realizacją zawartych umów, bieżący monitoring rynku pracy, reprezentowanie firmy na imprezach i targach branżowych, rozwój i wdrażanie nowych usług doradczych, opracowywanie nowych metod sprzedaży
pracyspecjalista ds. sprzedaży
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
DoWymagania
absolwentówwykształcenie wyższe, mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży usług lub branży HR, doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i zawieraniu umów, znajomość zagadnień dotyczących specyfiki rynku usług rekrutacyjnych, biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innego języka obcego, umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami B2B, umiejętność szybkiej reakcji na potrzeby klienta, samodzielność i kreatywność
Treść

6533b1e236-ofertabdisprzedaz17.doc

Sposób-
e-mailcv@bdi.com.pl