Oferta nr: 206

Nr206
Pełna nazwa firmy"Glukusie"
Data2017-10-02
Data ważności2017-10-30
Rodzaj zatrudnieniana czas określony
Forma zatrudnieniaumowa o pracę
Miejsce wykonywania pracyKraków
Czas pracypełny etat
Data rozpoczecia zatrudnienia2017-10-03
Oferowane warunki
Inne
Dotyczty
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
Forma zatrudnienia dotyczyStanowisko
pracyratownik medyczny / pielęgniarka
Skierowana do
DoWymagania
absolwentówWykształcenie średnie medyczne - preferowane wykształcenie wyższe (ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo).
Treść

Stanowisko: ratownik medyczny / pielęgniarka

Miejsce pracy: Kraków, Nowa Huta, Ujastek

Wymiar pracy: pełny etat

Centrum Edukacji „Glukusie” poszukuje pracownika na stanowisko ratownika medycznego / pielęgniarki do pracy w żłobku i przedszkolu.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie zabezpieczenia medycznego dla dzieci w wieku od 1-6 lat (dzieci z problemami zdrowotnymi przede wszystkim diabetycy).

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie medyczne - preferowane wykształcenie wyższe (ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo).
  • Dyspozycyjność.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność pracy z dziećmi.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego pod adres mailowy: sekretariat@glukusie.pl

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Sposoby Kontaktu
Sposób-
telefon