Oferta nr: 157

Nr157
Pełna nazwa firmyAterima Med
Data2017-04-28
Data ważności2017-06-30
Rodzaj zatrudnieniana czas określony
Forma zatrudnieniaumowa o pracę
Miejsce wykonywania pracyNiemcy
Czas pracy
Data rozpoczecia zatrudnienia(brak wartości)
Oferowane warunkiatrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby starszej, dojazd w obydwie strony (bezpłatne), opieka koordynatora
Inneoferta skierowana jest do osób nie mających statusu studenta;
obowiązki: pomoc w codziennych czynnościach (jedzenie, mycie, ubieranie, poruszanie się) proste prace domowe, dotrzymywanie towarzystwa i aktywizacja osoby starszej
Dotyczty
Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
Forma zatrudnienia dotyczyStanowisko
pracyopiekun/opiekunka osób starszych
Skierowana do
DoWymagania
absolwentówdoświadczenie w opiece nad osobą starszą, conajmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego
Treść

5da9a3d028-aterimamed17.pdf

Sposoby Kontaktu
Wyświetlone 1-2 z 2 rekordów.
Sposób-
telefon123411515
e-mailopiekunki@aterima-med.pl